Pages

Sunday, March 3, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Mallakastër, 32-vjeçari plagoset me mjete të forta nga kushërinjtë

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Mallakastër, 32-vjeçari plagoset me mjete të forta nga kushërinjtë
Mar 3rd 2013, 21:05

polici_vendkrimiPlagosje me mjete të forta në Mallakastër. Një 32-vjeçar në Mallakastër është plagosur mbrëmjen e të dielës në fshatin Kute të Mallakastrës.
Burimet e policisë kanë thënë se 32-vjeçari Eduard Goxhaj është goditur disa herë me mjete të forta.
Ngjarja ka ndodhur në rrugën pranë banesës së tij, ku i lënduari ka marrë plagë të shumta në kokë dhe trup.
Policia ka thënë se të dyshuar për plagosjen janë kushërinjtë e të plagosurit. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Nga vendngjarja mëoshet se 32-vjeçari është transportuar ne spitalin rajonal të Fierit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment