Pages

Monday, March 4, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Identifikohet shqiptari, u gjet i vdekur pas arratisjes nga burgu në Greqi

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Identifikohet shqiptari, u gjet i vdekur pas arratisjes nga burgu në Greqi
Mar 4th 2013, 18:40

policia_grekeIdentifikohet shqiptari i arratisur nga spitali i burgut në Greqi që u gjet i vdekur ditën e sotme në afëqrsi të kufirit me Shqipërinë.
Τetredi Alkibiadi, 40 vjeç mësohet se është personi që është gjetur i vdekur pranë Kakavijës.  Shqiptari u arratis nga spitali i burgut të Nafplis në Greqi.
Ai ishte dënuar me 20 vjet burg, pasi mbi të rëndonin akuzat për krim të organizuar dhe grabitje me armë.
Shqiptar, është arratisur më datën 20 gusht 2012 dhe kishte humbur gjurmët pasi kishte dalë nga burgu i Nafplis.
I burgosuri për dënimin me 20 vjet heqje lirie, ka qenë duke u transferuar nga burgu për në një spital të afërt, kur ndodhi arratisja.
Dy persona të armatosur kanë ndërhyrë kur personi po shoqërohej në spital për të ndërruar një fashë të plagës që kishte në dorë. Policia greke ka theksuar se arratisja e shqiptarit ka ndodhur në oborrin e spitalit të qytetit të Nafplios.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment