Pages

Monday, March 4, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Kukës, bie nga kati i tretë, në gjendje të rëndë 32-vjeçari

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Kukës, bie nga kati i tretë, në gjendje të rëndë 32-vjeçari
Mar 4th 2013, 17:25

ambulanca22Një punëtor ndërtimi ra nga kati i tretë i një pallati në qytetin e Kukësit, teksa ishte duke punuar.  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00 të pasdites së sotme, kur Shkëlqim Koloshi ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë në tokë duke u plagosur rëndë.

Shtetasi 32-vjecar ka qenë duke suvatuar një pjesë të godinës kur ka ndodhur ngjarja.
Ai është dërguar menjëherë në spitalin rajonal të qytetit ku i është dhënë edhe ndihma e parë. Më pas, për shkak të komplikacioneve mjekët e kanë dërguar drejt spitalit Ushtarak në Tiranë.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment