Pages

Friday, March 1, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Elbasan, aksident te Metalurgjiku, një person humb jetën

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Elbasan, aksident te Metalurgjiku, një person humb jetën
Mar 1st 2013, 17:34

aksidenti_fierNjë person ka vdekur në një aksident pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik, në qytetin e Elbasanit.
Policia tha se një automjet është përplasur me një motoçikletë dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motoçikletës, identiteti i të cilit nuk dihet akoma.
Viktima është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Elbasanit, por nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra dhe ka humbur jetën.
Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë të cilat kanë shoqëruar drejtuesin e mjetit me targa EL 19 74 C dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment