Pages

Tuesday, March 5, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Rubik, atentat pranë banesës, plagoset me armë 24-vjeçari

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Rubik, atentat pranë banesës, plagoset me armë 24-vjeçari
Mar 5th 2013, 18:22

policia_makinaPlagoset me armë pranë banesës një 24-vjeçar. I riu është qëlluar dhe ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Rubik. Sipas të dhënave të fundit, 24-vjeçari Bardhok Gega është qëlluar me disa plumba pranë banesës së tij.

Policia deklaroi se ka identifikuar autorin e ngjarjes dhe është vënë në ndjekje të tij, ndërkohë që po punon edhe për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes së rëndë. Aktualisht nuk bëhet i ditur identiteti i autorit të krimit, deri në përfundim të hetimeve.
24-vjeçari është dërguar me urgjencë drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë, pasi gjendja e tij është tepër e rëndë.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment