Pages

Saturday, March 2, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Reali fiton, Barcelona mposhtet sërish

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Reali fiton, Barcelona mposhtet sërish
Mar 2nd 2013, 17:29

barca realBarcelona mundet sërish ndërsa Real Madridi konfirmon mbizotërimin. Ndeshja e sotme mes Real Madridit dhe Barcelonës përfundoi me rezultatin 2-1.
Goli i parë u shënua nga Benzema për madrilenët në minutën e gjashtë ndërsa Messi barazoi në të 18-tën.
Pas shumë minutave lojë, në të 82-tën, me anë të Sergio Ramos, Reali kaloi prapë në avantazh ndërsa Barcelona nuk ishte në gjendje për të ndryshuar rezultatin.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment