Pages

Tuesday, March 5, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Shpat Kasapi: Ndarja me Afërdita Dreshajn, përfundimtare

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Shpat Kasapi: Ndarja me Afërdita Dreshajn, përfundimtare
Mar 5th 2013, 18:27

shpatiaferditaPas shumë shpekulimeve e thashethemeve, kureshtja për ciftin më të përfolur Shpat Kasapin dhe Aferdita Dreshaj, ditën e djeshme është bërë e ditur se lidhja e tyre ka marrë fund.
Ata përfundimisht kanë vendosur që ti japin fund lidhjes se tyre dhe fejesës disa vjecare!! Planet e Shpatit për tu martuar me Afërditën këtë verë si duket ranë në ujë, unaza që ai nuk e hoqi nga dora deri në momentin e fundit tashmë duhet larguar jo vetëm nga dora por edhe nga kujtimet!
Si duket gjithë ky shpekulim qe u bë ka pasur një të vërtetë, e kur ne u interesuam në lidhje me Shpatin ai me krenari ngriti dorën kah kamera jone duke treguar se ata janë së bashku dhe shumë të dashuruar, mirëpo nga ana tjeter Afërdita nuk e bëri të njejtën!
Ajo postonte foto nga më të ndryshmet në Tvvitter e Facebook duke u argëtuar me miqtë e saj, lajmi më bombastik ishte afërsija e saj me aktorin sexy Leonardo Di Caprio me të cilin ajo u fotografua në Miami, por unazën e fejesës ajo e kishte të hequr kohë më parë, ne nuk arritëm ta shohim në asnjë foto të cilën ajo e postonte.
Burimet e afërta për komfimruan këtë lajm të freskët, duke u konfirmuar edhe nga vetë Shpati, i cili ka treguar se ndarja është definitive, edhe familjet e tyre tashmë janë të njoftuar për këtë gjë, por nuk ka dhënë detaje tjera.alsatm

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment