Pages

Saturday, March 2, 2013

Kosova - Bota Sot: Pacolli shijon ndeshjen Real - Barcelona nga hoteli i tij superluksoz

Kosova - Bota Sot
Bota Sot e perditshmja kosovare edhe online
Pacolli shijon ndeshjen Real - Barcelona nga hoteli i tij superluksoz
Mar 2nd 2013, 19:05

Bexhet Pacolli ka gjetur kohë për të shijuar superndeshjen Real - Barcelona dhe sigurisht ka shfrytëzuar rastin për ti bërë një promo edhe hotelit të cilin e ka në pronësi, lajmin e hodhi në Facebook përmes një postimi në profilin e tij personal dhe bashkë me foto përcolli edhe përshtypjet e tija për ndeshjen."Të dashur miqSot mu krijua mundësia që të shoh ndeshjen Real Madrid –Barcelona. Një ndeshje vërtet e bukur futbolli nga dy ekipe fantastike. Reali I Madridit fitoi, megjithatë Barcelona vazhdon të jetë ekip gjithashtu I jashtëzakonshëm me futbollistë shumë të talentuar në ekipin e vet.Gjithashtu, dua të ndajë me ju edhe një ngjarje me r...

Media files:
medium_behxhet1362251118.jpg (image/jpeg)
You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment