Pages

Friday, March 1, 2013

Gazeta SHQIP: Elbasan, e përplas makina, humb jetën drejtuesi i motoçikletës

Gazeta SHQIP
...e përditshme e pavarur
Elbasan, e përplas makina, humb jetën drejtuesi i motoçikletës
Mar 1st 2013, 18:26

aksident me motorNjë person ka humbur jetën pasditen e sotme pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik, në qytetin e Elbasanit.

Një automjet është përplasur me një motoçikletë dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motoçikletës, identiteti i të cilit nuk dihet akoma.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë forcat e policisë të cilat kanë shoqëruar drejtuesin e mjetit me targa EL 19 74 C dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

1 mars 2013 (gazeta-Shqip.com)

Elbasan, e përplas makina, humb jetën drejtuesi i motoçikletës burimi: Gazeta S H Q I P Gazeta SHQIP Abonohuni me Email

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment