Pages

Saturday, February 23, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Aksidentohet zv.presidenti i Parlamentit Europian

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Aksidentohet zv.presidenti i Parlamentit Europian
Feb 23rd 2013, 17:54

alvaroZëvendëspresidenti i Parlamentit Evropian Alexander Alvaro, është lënduar seriozisht në një aksident me makinë në Gjermaninë Perëndimore, ka thënë zëdhënësi i grupit të liberalëve evropianë, njofton agjencia e lajmeve, Reuters.

Alvaro, 37 vjeç është anëtar i Demokratëve të Lirë të Gjermanisë.

"Jam informuar për aksidentin me makinë, ku është përfshirë Alexander Alvaro, dhe jam shokuar për këtë aksident të tmerrshëm. Në emër të Parlamentit Evropian dhe kolegëve të tij, i uroj atij shërim të shpejtë dhe të plotë", ka thënë presidenti i Parlamentit Evropian Martin Schulz në një deklaratë për media.rfe

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment