Pages

Wednesday, February 20, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Çiljeta Xhilaga publikon foton e djalit të porsalindur

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Çiljeta Xhilaga publikon foton e djalit të porsalindur
Feb 20th 2013, 17:53

ciljettaÇiljeta Xhilaga publikon fotot e djalit të saj. Bukuroshja-këngëtare dhe biznesmene e cila ëhstë bërë nënë pak javë më parë ka ndarë me fansat foton e të birit Fernando.

Djali ka lindur në 5 shkurt, një ditë pas ditëlindjes së Çiljetës. Fernando sipas të dhënave lindi me një operacion cezarian.
Sipas Çiljetës, lindja është asistuar dhe babai i fëmijës, Tomas, shtetas me origjinë latino-amerikane.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment