Pages

Sunday, February 17, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Igumenicë, zbulohen nga policia, trafikantët hedhin në det 250 kg drogë

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Igumenicë, zbulohen nga policia, trafikantët hedhin në det 250 kg drogë
Feb 17th 2013, 20:00

droge2Policia greke deklaroi sot se ka sekuestruar 250 kg marijuanë afër Igumenicës. Ngjarja ka ndodhur të dielën në orët e pasdites.
Sipas policisë, trafikantët kanë shkarkuar sasinë e drogës në det, pasi janë pikasur nga policia dhe janë larguar me skaf në drejtim të ujërave territoriale shqiptare.
Policitë greke dhe shqiptare kanë nisur hetimet për identifikimin e trafikantëve.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment