Pages

Tuesday, February 12, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Vlorë, arrestohet anëtari i bandës italo-shqiptare

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Vlorë, arrestohet anëtari i bandës italo-shqiptare
Feb 12th 2013, 16:20

policia_vlore_arrestiAnëtari i një bande italo-shqiptare është vënë në pranga sot nga policia e Vlorës. Burimet zyrtare thanë se një shtetas në kërkim ndërkombëtar është prangosur nga policia e Vlorës. Martin Sheko njihej si anëtar i një bande italo-shqiptare me drejtues Ilia Prendi.

Sipas të dhënave zyrtare, arrestimi i tij u krye në mesditë nga një aksion i mirëorganizuar dhe me bashkëpunimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda.
Gjatë arrestimin Sheko nuk ka bërë rezistencë. Materialet i kaluan Prokurorisë për ndjekje të mëtejshme.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment