Pages

Monday, February 18, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Biberaj: FRD pretendon 7-8 deputetë në zgjedhjet e 23 qershorit

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Biberaj: FRD pretendon 7-8 deputetë në zgjedhjet e 23 qershorit
Feb 18th 2013, 18:03

Aleksander Biberaj fotoAnëtari dhe nismëtari i FRD, Aleksandër Biberaj, tha sot se kjo parti politike në zgjedhjet e qershorit pretendon 75 mijë vota çka do ti jepte 7 deri në 8 deputetë. Biberaj e bëri këtë deklaratë gjatë një takimi të drejtuesve të FRD-së me banorë të Kombinatit në Tiranë.
Biberaj akuzoi kryeministrin Sali Berisha se e ndau pushtetin me Lefter Xhuvelin dhe Ilir Metën teksa ka bërë thirrje banorëve të Kombinatit që të bashkojnë votat për të rrëzuar atë që FRD e cilëson si stalinistin e fundit.
Biberaj tha se Fryma e Re Demokratike po punon derë me derë për të arritur fitoren ne zgjedhjet e qershorit.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment