Pages

Sunday, February 24, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: U ekzekutua me breshëri plumbash në Tiranë, ja foto e Dritan Lamajt

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
U ekzekutua me breshëri plumbash në Tiranë, ja foto e Dritan Lamajt
Feb 24th 2013, 18:47

dritan lamaj portretKjo është fotografia e ish shefit të komisariatit të policisë nr.6 në Tiranë Dritan Lamaj. Lamaj u qëllua pak orë më parë me breshëri kallashnikovi të cilat i morën jetën. Pavarësisht përpjekjes për ta dërguar drejt spitalit ushtarak Lamaj nuk mundi të shpëtonte për shkak të plagëve të shumta dhe gjakderdhjes. Lamaj u godit me breshëri në zonën rreth shkollës "Vasil Shanto" në kryeqytet. Atentatorët e goditën automjetin me armë zjarri automatik dhe më pas u larguan me shpejtësi nga vendi i ngjarjes duke mos u kapur nga policia.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment