Pages

Sunday, February 17, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Abbey Clancy stonon me Peter

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Abbey Clancy stonon me Peter
Feb 17th 2013, 17:23

abbeyBukuroshja Abbey Clancy duket se stonon me bashkëshortin e saj Peter Crouch. Që të dy ndodheshin sëbashku ndërsa relaksoheshin dhe merrnin rreze dielli në Dubai. 27 vjeçarja Abbey ka linja përfekte trupore ndërsa bashkëshorti i saj duket shumë i gjatë dhe i hollë çka stonon dukshëm. 32 vjeçari i Stoke City dhe njëkohësisht sulmues i kombëtares angleze  po qëndron aktualisht në një hotel me pesë yje të quajtur Le Royal Meridian Hotel.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment