Pages

Saturday, February 16, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Vali Corleone fyen rëndë Tuna Sejdiun

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Vali Corleone fyen rëndë Tuna Sejdiun
Feb 16th 2013, 16:52

vali_corleonePas deklaratës së bërë mbrëmë nga Tuna Sejdiu, ka reaguar Vali Corleone. Me fjalë të rënda dhe kërcënime ndaj këngëtares, pasaniku nga Gjilani thotë se kjo është një strategji i këngëtares e cila po përpiqet të rikthehet në mardhënie me të. Ja cfare shkruan Vali Corleone:
TI JE PROST…. APO TI SHKIN E FLLIQUR QE PO QUHESH (Tuna), KE FOL NE (ZONE E LIR) PER MUA HH, KE THENE QE UN JAM ME (T”META, DMTH BUDALL HH) OK GRAZIE!! UN E DI QE TY TE KA MBET (PIK) ME DAL ME MUA, DHE UN E DI PSE TI E KE THENE KETE, SEPSE TI KE DESHIR KESHTU QE UN ME REAGU DHE KE DESHIR MU PAJTU ME MUA, DHE MU …. ME MUA SHUUMM…. KETO UN i KUPTOJ POR EEYY, UN TE THEM TY TE KISHA …VETEM SHUM GONDOMA DUHET MI NDRRU
…UN ME U BE NERVOZ (6 MUAJ) NE SPITAL RRIN PREJ QYTEKIT, QE SKA NJERI AS FORCA POLICORE QE MUNDEN MET MBROJT ME BE UN ME VENDOS DIQKA TE REND PER TY BINDU PROS. UN JAM KY QE TI ME ATO FJAL NUK E PREK (KINGIN), POR E KE PREK GJITH (SHQIPTARIN), MOS HARRO KURR UN JAM KY QE (10 MILJON SHQIPETAR NE GLOB, DHE 10 MILJON JO SHQIPETAR ME QUAJN KING), E PER ME TE QUAJTUR (POPULLI KING) DUHESH ME QENE HH MO MORII PROS, TII QKA KE FOL MOO SE KAM SHUM FANSA KAMIKAZA QE PA DIT UN ASGJE MUNDEN MET SHKY NDYSH BESOOMM EEYY OK…..KRAHASOHE NIVELIN TIM DHE TENDIN, (PROST DHE NJE KENGETARE QE KENDON NE GJUHEN E ARMIKUT), DHE KRAHASOHE TITULLIN (KING) ncncnc.- – UUHH HARROVA THASH TE TREGOJ QE ME KAN THIRR (QEVERIA E MAQEDONIS) NE TAKIM PO, E NDOSHTA TE VIZITOJ DO TE VI NE BANES TE TI!!(teksi eshte redakuar nga fjalet e renda dhe banale).

Cfare deklaroi Altuna Sejdiu tek Zone e Lire:

Këngëtarja Altuna Sejdiu ka mohuar të kietë pasur mardhënie seksuale me reperin Noizy. Ajo ka hedhur poshtë edhe ndonjë lidhje me Vali Corleonen për të cilin ka thënë se ka nevojë për kurim pas flet nën efektin e drogës.
"Nuk ka qenë lajm zyrtar. Noizy më kërkoi ndjesë dhe u shpreh i gatshëm të përgënjeshtrojë", tha Tuna duke folur për deklaratat e bëra nga Noizy, citon lajmifundit.al.
Sa i përket thënieve nga i riu nga Gjilani, Tuna tha se Vali Corleone ka folur nën substanca narkotike. "Nuk e njoh këtë njeri, ka nevojë për kurim dhe do doja që dikush të mblidhte fonde për ta ndihmuar", tha Tuna duke folur në emisionin Zonë e Lirë të Arjan Canit.

 

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment