Pages

Saturday, February 16, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Shkodër, një person vritet me armë zjarri, policia fillon hetimet

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Shkodër, një person vritet me armë zjarri, policia fillon hetimet
Feb 16th 2013, 16:10

policia_makinaNjë person është vrarë me armë zjarri në Shkodër pasdreken e të shtunës.
Policia ka bërë me dije se viktima e krimit është shtetasi Gjon Gjeka.
Ngjarja ka ndodhur pranë vendit të quajtur Ura e Thive ku ka mbetur i vdekur shtetasi me origjinë nga fshati Bardhaj.
Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për krimin.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment