Pages

Sunday, February 24, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Atentat mafioz në Tiranë, vritet me breshëri plumbash ish-shefi i komisariatit nr.6

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Atentat mafioz në Tiranë, vritet me breshëri plumbash ish-shefi i komisariatit nr.6
Feb 24th 2013, 17:52

plumbatTirane – Lajmifundit.al –

Kalon ne vdekje klinike ne spitalin ushtarak oficeri i policise Dritan Lamaj. Dy persona me motorr kane qelluar me arme oficerin e policise dhe me pas jane larguar ndersa Lamaj u dergua ne gjendje te rende ne spital.

Ish-shefi i Komisariatit nr.6 të policisë në Tiranë, Dritan Lamaj, ka mbetur i plagosur me armë në një atentat mbasditen e të dielës.
Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Vasil Shantos” në kryeqytet rreth orës 18.00. dritan lamaj

Sipas njoftimeve nga vendi i ngjarjes, Dritan Lamaj, zyrtar i drejtorise se pergjithshme te policise, ish shef i komisariatit 6 per shume kohe, ka qene duke udhetuar me makinen me targa TR 25 64 N, ne kohen kur ndaj tij eshte shtene me arme zjarri disa here.

Policia tha se ka nisur hetimet per ngjarjen ndersa nuk dihen ende autoret e krimit te rende. Ne vendngjarje kane mberritur edhe drejtues te larte te policise se shtetit.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment