Pages

Monday, February 11, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: E dashura e Evras del në publik

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
E dashura e Evras del në publik
Feb 11th 2013, 14:21

evra ne publikModelja Carla Howe është fotografuar për herë të parë në publik duke folur në telefon, një ditë pasi tabloidi "The Sun" publikoi marrëdhënien e saj me yllin e Manchester unitet Patrice Evra i cili figuron zyrtarisht i martuar. 22 vjeçarja nuk e kursen gjithsesi buzëqeshjen para paparacëve ndërsa shkonte për tu takuar me të motrën binjake Melissa. Që të dyja njihen si modele të Playboy dhe kaq mjafton për të kuptuar se asetet fizike nuk u mungojnë.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment