Pages

Sunday, February 17, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Hakmarrja në Shkodër, policia: 50-vjeçari Gjon Gjeka u vra nga dy persona

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Hakmarrja në Shkodër, policia: 50-vjeçari Gjon Gjeka u vra nga dy persona
Feb 17th 2013, 17:55

policia_shkoderPolicia e Shkodrës ka thënë se dy persona kanë marrë pjesë në vrasjen e Gjon Gjekës, shtetasit 50-vjeçar me precedentë penalë që u ekzekutua të shtunën.
Ai është qelluar per vdekje pasditen e se shtunes. Ngjarja ndodhi prane vendit te quajtur "Ura e Thive" ku ka mbetur i vdekur Gjon Gjeka, me origjine nga fshati Bardhaj. 50-vjeçari mesohet se u sulmua nga dy persona, teksa po hipte ne makinen e tij.
Sipas policise, dy agresoret hapen zjarr mbi Gjeken dhe u larguan me nje motorr. Ata ende nuk jane identifikuar nga policia. 50-vjeçari ne vitet 1996-1997 eshte akuzuar per disa vjedhje me dhune dhe me arme.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment