Pages

Monday, February 18, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Rita Ora në krahët e modeles Delevingne

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Rita Ora në krahët e modeles Delevingne
Feb 18th 2013, 17:43

caraRita Ora po e rivalizon bindshëm Rihanën në të gjithë fushat. Këngëtarja e lindur në Kosovë dhe e rritur në Britaninë e Madhe ishte të shtunën mbrëma në një prej evenimenteve më të rëndësishme në javën e modës në Londër. Aty është bërë bashkë me modelen Cara Delevingne me të cilën më pas ka festuar deri në orët e para të mëngjesit në lokalin "The Box" në Londër. Pak ditë më parë Rita Ora deklaroi se nuk ka kohë për meshkuj dhe se "gruaja" e saj ishte modelja Cara Delevingne.  

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment