Pages

Thursday, February 21, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Kërcënon me jetë ish të dashurën, pranga shqiptarit në Bari

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Kërcënon me jetë ish të dashurën, pranga shqiptarit në Bari
Feb 21st 2013, 18:05

policia italiane eeeeArrestohet me akuzën e kërcënimit të gruas nje shqiptar me qëndrim në Bari të Italisë. Policia ka thënë se ai ka kercenuar me vdekje ish partneren e tij e cila bëri denoncim për ngjarjen.
Sipas policisë, 36- vjeçari, identiteti i te cilit nuk dihet, kercenoi me vdekje nje nate me pare ish partneren e tij një shtetase 37- vjeçare. Shqiptari, i cili është zhvendosur dhe jeton ne Rome, akuzohet per abuzim me familjen, kercenime dhe deme te tjera.
Policia bëri me dije se ka ndërhyrë pasi gruaja telefonoi shërbimin 112-ten. Vajza gjatë denoncimit pranoi se ajo ishte kercenuar me qindra here me pare me vdekje nga ish bashkëshorti.
Policia ka thënë se 36- vjeçari shqiptar, ne gjendje te dehur ka bere rezistence ndaj policise, ne momentin qe i eshte kerkuar te dorëzohet, por me pas ai eshte arrestuar.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment