Pages

Wednesday, February 13, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Rama: S`kam asgjë serioze me shëndetin, lajmi mori dhenë kot

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Rama: S`kam asgjë serioze me shëndetin, lajmi mori dhenë kot
Feb 13th 2013, 16:16

Edi Rama konferenceKryetari i PS, Edi Rama, komentoi në lidhje me gjendjen e tij shëndetësore dhe lajmin që u përhap gjatë ditës.
Rama, ka reaguar mbi incidentin e ndodhur sot në Burrel, duke dhënë detaje në rrjetin social "Twitter".
"Ndjesë atyre që u shqetësuan nga një lajm i deformuar për shëndetin tim që mori dhenë! Asgjë serioze. Pas takimit në Burrel jam në zyrë në PS", shkruan Rama.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment