Pages

Thursday, February 21, 2013

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit: Tre të vdekur nga përplasja me armë në Las Vegas

Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit
Lajme, Lajmifundit, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Tre të vdekur nga përplasja me armë në Las Vegas
Feb 21st 2013, 17:34

vrasjaaaTre shtetas kanë humbur jetën dhe të paktën tri të tjerë janë lënduar në një përleshje me armë, pas përlasjes së disa makinave në Las Vegas, SHBA.
Autoritetet thanë se pesë makina u përplasën me njëra-tjetrën, përfshi edhe një taksi që u përfshi nga flakët, duke vrarë 3 persona. Njerëzit që ndodheshin në një Maserati dhe një SUV po qëllonin me armë, para se Maserati të godiste taksinë.
Ngjarja ka ndodhur rreth mesditës. Të plagosurit, sipas policisë, janë dërguar në spital. Ky është incidenti i tretë që ndodh në më pak se një muaj në qytetin e kazinove.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment