Pages

Sunday, February 24, 2013

Gazeta Tema: Vritet me atentat Dritan Lamaj, Shefi i Komisariatit ne Kombinat

Gazeta Tema
Gazete e perditshme shqiptare
Vritet me atentat Dritan Lamaj, Shefi i Komisariatit ne Kombinat
Feb 24th 2013, 18:19

policia-rrugore

Dritan Lamaj, sh-shefi i komisariatit numër 6 në Kombinat, ka humbur jetën pasi është qëlluar sot rreth orës 18:45 minuta me armë në zonën e njohur me emrin "Vasil Shanto" në Tiranë.

Lamaj ishte duke udhëtuar i vetëm me automjetin e tij tip Lancia me targë TR25 64 N në momentin që është qëlluar me breshëri kallashnikovi. Lamaj u dërgua me gjendje të rëndë në Spitalin Ushtarak ku informacionet e fundit bëjnë me dije se ish-shefi ra fillimisht në vdekje klinike dhe ka nderuar jete.

Lamaj ishte nga oficeret profesionist te policise shqiptare me nje perfoj rreth 15 vjecare dhe prej 8 vitesh drejtonte policine ne Kombinat.

 

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment