Pages

Wednesday, February 27, 2013

Gazeta Tema: TemA TV/ Prezantohet Vexhi Muçmata: Do korrim fitore në Qarkun e Kukësit (VIDEO)

Gazeta Tema
Gazete e perditshme shqiptare
TemA TV/ Prezantohet Vexhi Muçmata: Do korrim fitore në Qarkun e Kukësit (VIDEO)
Feb 27th 2013, 18:31

vexhi20mucmata1Vexhi Muçmata, kandidati i opozitës për Qarkun e Kukësit, është prezantuar përpara strukturave vendore të PS në këtë qytet.

Sekretari Organizativ i PS, Blendi Klosi, ishte i pranishëm në këtë prezantim.

Pas një takimi që zgjati për thuajse dy orë, Klosi deklaroi se opozita është e bashkuar dhe gati për të korrur një fitore të madhe në Qarkun e Kukësit më 23 qershor.

Muçmata do të jetë i pari në listën e PS për qarkun. Ai do zëvendësojë Asllan Dogjanin, që ka bërë rezistencë ndaj zhvendosjes në zonat periferike të Tiranës.

Dogjani nuk ishte i pranishëm në takim.

Po ashtu është prezantuar edhe Skënder Ahmeti në krye të PS, duke zëvendësuar Ylber Durakun. Ky i fundit ka deklaruar se do punojë për fitoren e socialistëve.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment