Pages

Thursday, February 28, 2013

Gazeta Tema: Prandaj e shohim të rrëzohet aq shpesh këtë? (FOTO)

Gazeta Tema
Gazete e perditshme shqiptare
Prandaj e shohim të rrëzohet aq shpesh këtë? (FOTO)
Feb 28th 2013, 19:06

Emri i Jennifer Lawrence përflitet më së shumti këto ditë, pasi arriti në majën e aktrimit, duke marrë çmimin Oscar si aktorja më e mirë protagoniste.

Por në mendje mbeti momenti kur ajo u rrëzua në shkallë, ndërsa ngjitej për të marrë çmimin.

Pak kohë më parë ajo u rrëzua edhe në një tjetër ceremoni, ndërsa po merrte një çmim tjetër.

Tani mesa duket është zbuluar se përse ajo rrëzohet kaq shpesh.

Aktorja është fotografuar në Havai duke tymosur një cigare të dyshimtë.

22- vjeçarja është fotografuar gjithashtu duke konsumuar verë.

Ajo dukej e lumtur dhe e qetësuar në shoqërinë e një femre tjetër.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

article-2285882-1736F1AB000005DC-80_634x516

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment