Pages

Thursday, February 28, 2013

Gazeta Tema: Joey Barton tallet me hundën e Ibrahimoviç (VIDEO)

Gazeta Tema
Gazete e perditshme shqiptare
Joey Barton tallet me hundën e Ibrahimoviç (VIDEO)
Feb 28th 2013, 17:44

ibraFutbollisti i Marseille, Joey Barton, është përfshirë të mërkurën mbrëma në një incident me sulmuesin e Paris Saint Germain, Zlatan Ibrahimovic, të cilin e ka tallur për hundën e madhe.

Në një moment të ndeshjes, Joey Barton i nervozuar me Ibrahimovicin ka përqeshur hundën e tij me një gjest që aludoi se hunda e suedezit është tepër e madhe.

Ibra buzëqeshi dhe vazhdoi të diskutonte me Barton, para se të vazhdonte ndeshja normalisht.

PSG e fitoi ndeshjen e Kupës ndaj Marseille me rezultat 2-0, ku Ibra shënoi të dy golat.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment