Pages

Sunday, February 24, 2013

Gazeta SHQIP: Tiranë, ekzekutohet me armë zjarri ish-shefi i komisariatit Nr. 6, Dritan Lamaj

Gazeta SHQIP
...e përditshme e pavarur
Tiranë, ekzekutohet me armë zjarri ish-shefi i komisariatit Nr. 6, Dritan Lamaj
Feb 24th 2013, 18:11

varsje em arme zjarriIsh-shefi i komisariatit numër 6 në kryeqytet, Dritan Lamaj është  ekzekutuar me armë zjarri rreth orës 18:45 të mbrëmjes së sotme në zonën e "Vasil Shantos" në kryeqytet.

Oficeri i policisë, Lamaj, i cili punonte në Drejtorinë e Kriminalistikës në Policinë e Shtetit, ishte duke udhëtuar me automjetin e tij tip Lancia me targë TR25 64 N kur është qëlluar me breshëri kallashnikovi nga persona ende të paidentifikuar.

Lamaj u dërgua me gjendje të rëndë në Spitalin Ushtarak, ku humbi jetën për shkak të plagëve të marra.

Forca të shumta policie kanë mbërritur menjëherë në vendngjarja dhe po punojnë për identifikimi dhe kapjen e autorëve të krimit të rëndë.

24 shkurt 2013 (gazeta-Shqip.com)

 

Tiranë, ekzekutohet me armë zjarri ish-shefi i komisariatit Nr. 6, Dritan Lamaj burimi: Gazeta S H Q I P Gazeta SHQIP Abonohuni me Email

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment