Pages

Wednesday, February 27, 2013

Gazeta SHQIP: Ishte dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni, kapet në Vlorë 43-vjeçari

Gazeta SHQIP
...e përditshme e pavarur
Ishte dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni, kapet në Vlorë 43-vjeçari
Feb 27th 2013, 18:51

arrestohet i kerkuari per vrasjePolicia e Vlorës ka arrestuar një shtetas shqiptar të shpallur në kërkim ndërkombëtar.

Burime nga policia e Vlorës bëjnë me dije së është arrestuar shtetasi Arben Ahmetaj, 43 vjeç i cili akuzohet për shfrytëzim prostitucioni dhe ishte dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg nga gjykata e Venecias.

Arrestimi i tij u bë në kuadër të operacionit të koduar 'Start 2', ku u bë e mundur vënia në pranga edhe e 4 personave të tjerë të shpallur në kërkim ndërkombëtar.

27 shkurt 2013 (gazeta-Shqip.com)

Ishte dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni, kapet në Vlorë 43-vjeçari burimi: Gazeta S H Q I P Gazeta SHQIP Abonohuni me Email

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment