Pages

Monday, February 11, 2013

Gazeta SHQIP: Beyonce në ‘Vogue’: Gati për fëmijën nr. 2

Gazeta SHQIP
...e përditshme e pavarur
Beyonce në 'Vogue': Gati për fëmijën nr. 2
Feb 11th 2013, 16:01

beyonce ne vogue

Beoyonce u vu në qendër të vëmendjes së medieve ditët e fundit, veçanërisht për shkak të performancës së saj bombastike në evenimentin më të rëndësishëm sportiv në SHBA, Supebowl.

32 vjeçarja së fundmi ka pozuar për kopertinën e revistës prestigjioze 'Vogue', në një intervistë për të cilën ka rrëfyer momente kur u bë nënë, pasi soli në jetë vajzën e saj Blue Ivy Carter në janar të një viti më parë.

Këngëtarja e ka përshkruar si një moment të paharrueshëm dhe aspak të dhimbshëm ditën kur solli në jetë vogëlushen e saj, pasi siç është shprehur këngëtarja, "në çdo moment që duhet të përjetoja dhimbjet e lindjes, imagjinoja krijesën e bukur që do të dilte prej meje".

Gjithashtu, Beyonce është shprehur e sigurt në faktin se është plotësisht e përgatitur dhe e gatshme për të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

beonce dhe ivy

11 shkurt 2013 (gazeta-Shqip.com)

Beyonce në 'Vogue': Gati për fëmijën nr. 2 burimi: Gazeta S H Q I P Gazeta SHQIP Abonohuni me Email

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment