Pages

Thursday, February 14, 2013

Gazeta Panorama ONLINE: Rita Ora dhe James Arthur takohen në fshehtësi!

Gazeta Panorama ONLINE
Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit
Rita Ora dhe James Arthur takohen në fshehtësi!
Feb 14th 2013, 16:51

Rita Ora dhe James Arthur pak dite me pareRita Ora dhe ylli i X Factor UK, James Arthur në një lidhje dashurie? Ky është spekulimi më i fundit i mediave në Britaninë e Madhe. The Sun i referohet një takimi të fshehtë që Rita dhe James kanë patur në Silks Gentlemen's Lounge në Leeds, në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, duke [...]

Burimi: http://www.panorama.com.al/2013/02/14/rita-ora-dhe-james-arthur-takohen-ne-fshehtesi/

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment