Pages

Sunday, February 24, 2013

Gazeta Panorama ONLINE: Programi i PS, Berisha: Programi i Nastradinit. Vraponi o burra te kalojme ylberin

Gazeta Panorama ONLINE
Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit
Programi i PS, Berisha: Programi i Nastradinit. Vraponi o burra te kalojme ylberin
Feb 24th 2013, 21:09

Berisha në FacebookTIRANE- Kreu i qeverise, Sali Berisha ka ironizuar sot me Konventen e PS-se dhe programin e socialisteve per Rilindje, prezantuar gjate dy diteve ne Pallatin e Kongreseve. “Ketij i thone EKUILIBER! Vraponi o burra te kalojme YLBERIN!”. Keshtu shkruan ne profilin e tij ne Facebook, Berisha, i cikli duke iu referuar mediave ka thene se [...]

Burimi: http://www.panorama.com.al/2013/02/24/programi-i-ps-berisha-programi-i-nastradinit-vraponi-o-burra-te-kalojme-ylberin/

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions

0 comments:

Post a Comment